Hizmetlerimiz

aksaray organizasyon 38 scaled

Aksaray Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonlarında, davetiyeden yemek servisine, fotoğraf çekiminden orkestraya, gelin damat masasından havai fişek gösterisine kadar her şey Aksaray Organizasyon'da. Her şey dahil paketlerimiz ile evinizin bahçesini düğün salonuna dönüştürüyoruz. Düğünü bize bırakın, siz sadece misafirleriniz ile ilgilenin.

aksaray organizasyon 3 scaled

Aksaray Kına Organizasyonu

Kına tahtı modelleri, düğün ışığı, giriş süsleme, ses sistemi kurulumu, fotoğraf ve kamera çekimi, kına malzemeleri ve daha fazlası Aksaray Organizasyon'da.
Not: Nedime hizmetimiz yoktur.

aksaray organizasyon 30 scaled

Aksaray Nişan Organizasyonu

Nişan masası konseptleri, ses sistemi, fotoğraf ve kamera çekimi, magnet ve hediyelikler, kız isteme çiçeği ve çikolatası modelleri Aksaray Organizasyon'da.

aksaray organizasyon 37 scaled

Aksaray Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonlarında her şey dahil paketler, sünnet tahtı kurulumu, balon süsleme, ses sistemi, yeniçeri ekibi, ilahi semazen ekibi, düğün ışığı, masa sandalye kiralama, kamera ve fotoğraf çekimi gibi bir çok seçenek ile hizmetinizdeyiz.

aksaray organizasyon 1 scaled

Aksaray Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu ve özel kampanya günlerinde balon süsleme yapmanız dikkat çekmenizi ve farkedilmenizi sağlar.

aksaray organizasyon 2 scaled

Aksaray Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü gibi özel günlerde, siz ve misafirleriniz için en güzel konseptler Aksaray Organizasyon'da.

DSCF1853

Aksaray Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonlarında size özel konseptler Aksaray Organizasyon'da. Kendi salonumuzda, size özel bir program hazırladık. Size sadece yüzükleri almak kalıyor.

aksaray organizasyon 5 scaled

Aksaray Diş Bulguru Organizasyonu

Bebeğinizin ilk dişini gördüğünüzde ne kadar heyecanlandığınızı biliyoruz. Bu özel günde siz ve misafirleriniz için birbirinden güzel konseptlerimiz mevcut.

aksaray organizasyon 24 scaled

Aksaray Balon Süsleme Organizasyonu

Balon süsleme dikkat çekmenizi ve müşteriler tarafından farkedilmenizi sağlar. Mağazanız ve işyeriniz için en uygun konseptler ve tasarımlar Aksaray Organizasyon'da.

quotes

"Düğün ve kınamızı evde yapma kararı aldığımızda, Aksaray Organizasyon ile tanıştık. 2 gün süren 500 kişilik bir etkinlik yaptık. Herşey harikaydı. Rüya gibi..."

avatar on home

Ayşe Demir

HAKKIMIZDA

6 YILLIK TECRÜBE,
SAYISIZ ETKİNLİK

Aksaray Organizasyon olarak, 2017 yılından beri düğün, kına, nişan, sünnet, açılış, evlilik teklifi gibi bir çok organizasyonda hizmet veriyoruz, arkamızda mutlu müşteriler bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 600 metrekarelik mağazamızda, size özel konseptler  ve ürünleri beğeninize sunuyor, son trend tasarımlar ile hizmet veriyoruz. 

aksaray organizasyon scaled

Kategoriler | Düğün Rehberi

Düğün alışverişinde, Aksaray’ın en iyileri burada. Düğün salonundan gelinliğe, organizasyon firmalarından düğün fotoğrafçılarına kadar, alanında uzman düğün firmalarını sizlerle buluşturuyoruz. Düğün alışverişinde Aksaray Organizasyon özel indirimleri ve kampanyaları sizler için yayınlıyoruz. İnternet sitemizi ve sosyal medya adreslerimizi takip ederek, indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.