Aksaray Organizasyon yılın girişimcisi seçildi

Aksaray Organizasyon yılın girişimcisi seçildi

Modernleşen dünyada ülkemiz ve şehrimiz, aynı oranda, yenilik ve değişimden payını almıştır. İnsan ihtiyaçları da bu yönde farklılık göstermektedir.

Üniversite ile birlikte yüksek lisans projelerimiz olan “Aksaray Kalkınma Modeli” isimli kitabımızda şehrimizin ilk ve başarılı işletmelerine yer verip, plaketle onurlandırıyoruz.

Kitabımızın organizasyon bölümünde ise Aksaray Organizasyon ve Aksaraydugun.com kurucu ve yöneticileri, Mehmet Ali Bozlak ve kıymetli eşleri Gülçin Bozlak’ı örnek girişimci olarak göstermek istedik.

Neden bu işletme ve girişimciler seçildi diye sorulursa, şöyle ki;

İlimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap verdikleri için. Hepimizin, düğün , nişan v.s. başımızdan geçmiştir. O yoğunluk , telaş ve hengame içerisinde, bir çok hizmet, kalite ve maliyet hataları yapılarak, misafir memnuniyetsizliği oluşmakta. Bu günlerde, organizasyon ve planlama yapmaya çalışırken, ne misafirlerimizle gerektiği gibi ilgilenebiliyoruz, nede bu gibi özel günlerin tadını çıkarabiliyoruz.

Bu ihtiyacı, ileri görüş ve vizyonu ile tespit eden, M. Ali kardeşimiz, kıymetli eşi ile birlikte, bu hizmeti karşılamak üzere, Aksaray Organizasyon ve Aksaraydugun.com’u kurmuşlardır.

Düğün veya nişan v.s. sahibi, Aksaray Organizasyon sirketi ile görüşüyor ve tüm organizasyonu o firmaya veriyor. Son derece, profesyonel ,kaliteli ve hesaplı şekilde hizmeti alıyor. Neticede , misafirler memnun ayrılıyor. Tabi ki , biz yalnız düğün ve nişan diyoruz ancak, bunların yanı sıra, kına, açılış, evlilik teklifi gibi bir çok etkinliği organize etmekteler.


Bu hizmetleri şehrimize kazandığı için , teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Genç girişimciler ‘in mevcut başarı öyküsü, tüm yeni girişimcilere örnek niteliğindedir.

Aksaray Organizasyon yılın girişimcisi seçildi

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle