Sultanhanı Millet Bahçesi ve nikah salonu açıldı

Sultanhanı Millet Bahçesi ve nikah salonu açıldı

Sultanhanı ilçesinde yapımı tamamlanan millet bahçesi ile nikah salonu törenle hizmete açıldı.

Sultanhanı ilçesinde yapımı tamamlanan millet bahçesi ile nikah salonu törenle hizmete açıldı.

Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak, açılışta, belediye olarak bir projeyi daha tamamlamanın mutluluğu içinde olduklarını söyledi.

Hizmete açılan millet bahçesi ve nikah salonunun ilçede büyük ihtiyacı karşılayacağını belirten Solak, şöyle konuştu:

“Millet bahçemizi 20 bin metrekarelik bir alana sahip. 2 yılda tamamladık. Oturma alanlarından oyun alanlarına kadar birçok aktivite yer alıyor. Bu millet bahçemizi kadınlarımıza tahsis ediyoruz. Ayrıca aldığımız meclis kararı ile öksüz, yetim, şehit aileleri ve gazilerimize nikah salonumuzu ücretsiz kullandıracağız, düğünlerini yapmada yardım edeceğiz.”

Törene, Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, AK Parti Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy, Sultanhanı Kaymakamı Serkan Ala, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk ile çok sayıda vatandaş katıldı.

AKSARAY ORGANIZASYON 0506 844 81 10
AKSARAY ORGANIZASYON SES SISTEMI 2

Aksaray Ses Sistemi Kiralama

Aksaray Ses Sistemi Kiralama Aksaray Ses Sistemi Kiralama Düğün, kına, nişan, sünnet, açılış gibi özel günlerinizde hizmetinizdeyiz. Ses sistemi kiralama Kamera çekimi Hoparlör kiralama Orkestra

Daha fazla »
Aksarayda En Ucuz Beyaz Esya Nereden Alinir

Aksaray’da En Ucuz Beyaz Eşya Nereden Alınır?

Beyaz eşya düğün paketi nedir? Beyaz eşya seti düğün paketi içerisinde ihtiyaç duyulan tüm beyaz eşyaları içerisinde barındırır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima, fırın, ocak ve

Daha fazla »

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle