Aksaray Düğün Salonları

Aksaray Düğün Salonları, Aksaray Kır Düğün Salonları, Aksaray Otel Düğün Salonları, Aksaray Kına Salonları, Aksaray Söz – Nişan Salonları ve daha fazla düğün firmasını keşfedin. Onlarla iletişime geçin.

aksaray dugun

Aksaray Düğün Rehberi

Aksaray Düğün Mekanları

Aksaray düğün ve davetlerinize özel pek çok mekan seçeneği sunuyor. Bu mekanlarda ayrıca kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve özel etkinlikler de düzenlenebiliyor. Aksaray’da en çok tercih edilen düğün konseptleri kır düğünü, salon düğünü, otel düğünü ve havuzbaşı oluyor. Bu konseptlere ve fiyatlarına yakından bakalım.

 

Aksaray Kır Düğünü

Aksaray’da özellikle Mayıs – Eylül ayları arasında en çok tercih edilen konsept kır düğünü oluyor. Aksaray’nın pek çok ilçesinde farklı kapasitelere sahip kır düğün mekanları bulunuyor. Özellikle Piramit Cafe, Aksaray’da kır düğünü denilince ilk akla gelen isimlerden oluyor.

 

Aksaray kokteylli kır düğünü fiyatları ise ortalamada 150 – 200 TL’den başlayarak artış gösteriyor.

 

Aksaray Düğün Salonları

 

Aksaray’nın en iyi düğün salonlarından bazıları şunlar;

 

Piramit Cafe Kır Düğün Salonu

Grand Bozoklu Düğün Salonları

Mevapark Düğün Salonu

Okurlar Düğün Salonu

 

Aksaray Otelde Düğün

Aksaray’da dünyaca ünlü pek çok otelin şubeleri bulunuyor. Lüks düğün mekanı arayışında olan çiftler ise soluğu otellerde alıyor. Aksaray otelde düğün fiyatları kişi başı minimum 250 – 300 TL’den başlıyor. Otelin yıldızı, davet günü ve kişi sayısına göre fiyatlar değişebiliyor. Otelde yemekli düğün fiyatları ise 300 – 500 TL’den başlıyor. Oteller düğünlere ek olarak kına gecesi, gelin hamamı, mezuniyet partisi ve sünnet gibi farklı organizasyonlarda da tercih ediliyor.

 

Aksaray’nın en çok tercih edilen bazı düğün otelleri ise şöyle;

 

Grand Altuntaş Otel

Ağaçlı Havuz Başı Düğün Salonu

Vizyon Hotel düğün Salonu

 

 

Aksaray Açık Hava ve Kapalı Davet Alanları

Aksaray’da düğün organizasyonu için tercih edebileceğiniz açık ve kapalı davet alanı seçenekleri de bulunuyor. Açık alanlarda çim zemin ve havuzbaşı gibi konseptler bulunurken, kapalı davet alanları yüksek tavanlı ve ferah yapıları ile öne çıkıyor. Klasik düğün salonlarını tercih etmeyecek çiftler için açık ve kapalı davet alanları ideal bir seçim oluyor. Bu mekanlarda yemekli veya kokteyl düzeninde davetler verilebiliyor. Ayrıca nikah için ayrı alan sunan mekanlarda kır veya kilise düzeninde nikah törenleri de düzenleyebilirsiniz.

 

Aksaray davet alanlarının fiyatları, düğün salonlarına oranla biraz daha yüksek aralıklarda seyretse de alınan hizmete değiyor. Fiyatlar kişi başı minimum 150 – 250 TL’den başlayarak artış gösteriyor.