Aksaray Organizasyon Firmaları

Aksaray Organizasyon Firmaları, Aksaray Nişan Organizasyonu, Aksaray Düğün Organizasyonu, Aksaray Söz Organizasyonu, Aksaray Nişan Organizasyonu fiyatları, Aksaray Sünnet Organizasyonu, Aksaray Açılış Organizasyonu, Aksaray Doğum Günü Organizasyonu ve daha fazla düğün firmasını keşfedin. Onlarla iletişime geçin.

aksaray dugun

Aksaray Düğün Rehberi

Aksaray’da Düğün Organizasyonu Ne Kadar?

Aksaray’da düğün organizasyonu için firmalar ile çalışırsanız oldukça uygun fiyat aralıklarında hayalinizdeki daveti planlayabilirsiniz. Aksaray düğün organizasyon firması paket fiyatları ortalama 5.000 TL’den başlıyor. Düğün organizasyon firmalarında planlama hizmetinden süslemeye oldukça detaylı bir hizmet alabilirsiniz.

 

Aksaray düğün organizasyon firmalarının paketlerinde ise şu hizmetler yer alıyor;

 

Organizasyon danışmanlığı

Mekan süsleme

Gelin yolu – masası süsleme

Düğün tagı

Orkestra

Fotoğrafçı

Masa – sandalye temini

Davetiye

İkramlar – catering

Servis elemanı

İçecek barı

Hediyelikler.

Aksaray Kına Organizasyonu Firmaları

Aksaray’da düzenlediğiniz kına gecenizde organizasyon firması ile çalışmak size fazlasıyla kolaylık sağlayacaktır. Aksaray kına organizasyonu firmaları gecenizi tüm detayları ile planlayarak size unutulmaz anılar bırakır. Kına paketleri standart ve her şey dahil olarak belirlenirken, alacağınız ek hizmetlere göre fiyatlar değişim yaşanabiliyor.

 

Aksaray kına organizasyon firmalarının fiyatları minimumda 2.000 TL’den başlayarak her şey dahil paketlerde 5.000’den açılıyor. Paket içeriklerine dahil hizmetler ise şunlar;

 

Mekan temini

Kına tahtı

Gelin için bindallı – kaftan

Gelinin arkadaşları için kaftan

Damat için fes, yelek, örtü

Kına testisi

Kına tepsisi – mumları

Gelin için kına örtüsü

Gökkuşağı kemeri

Damat basması oyunu

Masa sandalye temini

Orkestra

Fotoğraf çekimi

Kına hediyelikleri

Çerez ve ikram servisi.

Nişan Organizasyon Fiyatları Aksaray

Aksaray’da nişan organizasyonunuz için çalışabileceğiniz firmalar, davetinizi kusursuz kılacak hizmetleri ile çiftlerden tam puan alıyor. Aksaray nişan organizasyon firmaları davetinizi başından sonuna kadar planlayarak üzerinizden büyük bir yük alıyor. Planlama, süsleme, mekan temini ve daha pek çok konuda hizmet alabileceğiniz nişan organizasyon firmalarının fiyatları standart pakette ortalama 1.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil nişan paketleri ise 2.000 – 2.500 TL’den açılıyor.

 

Aksaray nişan organizasyon firmalarının hizmetleri arasında şunlar yer alıyor;

 

Mekan temini

Nişan masası süsleme

Nişan tagı

İsme özel nişan panosu

İsimlik, şamdanlar ve mumlar

Nişan hediyelikleri

Nişan pastası

Ses sistemleri

Fotoğraf çekimi.